APS18AFA128G-4ATWL Apacer Memory America
SS210-18_24nm_APS18AXAxxxG-4XTXX_Spec_rev1.0.pdf
Виробник: Apacer Memory America
Description: 1.8" SATA3 SSD 3.3V SLC DEVSLP 1
Написати відгук
Solid State Drives - SSD 128 GB - 3.3 V 1.8in SSD SLC 128GB.
Інші пропозиції APS18AFA128G-4ATWL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APS18AFA128G-4ATWL APS18AFA128G-4ATWL Виробник : Apacer SS210-18_24nm_APS18AXAxxxG-4XTXX_Spec_rev1.0-1315130.pdf Solid State Drives - SSD 128 GB - 3.3 V 1.8in SSD SLC 128GB