APS18AFA240G-4ETWL Apacer Memory America
SS210-18_24nm_APS18AXAxxxG-4XTXX_Spec_rev1.0.pdf
Виробник: Apacer Memory America
Description: 1.8" SATA3 SSD 3.3V SLC DEVSLP 2
Написати відгук
Solid State Drives - SSD 1.8in SSD SLC 240GB 3.3V DEVSLP E-Temp.
Інші пропозиції APS18AFA240G-4ETWL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APS18AFA240G-4ETWL Виробник : Apacer SS210-18_24nm_APS18AXAxxxG-4XTXX_Spec_rev1.0-1315130.pdf Solid State Drives - SSD 1.8in SSD SLC 240GB 3.3V DEVSLP E-Temp