Продукція > APACER > APS18AFA256G-6BTM1GL
APS18AFA256G-6BTM1GL
APS18AFA256G-6BTM1GL Apacer
SM210_18_APS18AXAxxxG_6XTM1GXX_Spec_rev1.6.pdf
Виробник: Apacer
Solid State Drives - SSD 1.8" SATA3 SSD SM210-18 MLC 256GB DEVSLP 3.3V 15nm
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SSD 256GB 1.8" MLC SATAIII-5V, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 78.50mm x 54.00mm x 5.00mm, Memory Size: 256GB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC), Type: SATA III, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 3.3V, 5V, Current - Max: 530mA, Form Factor: 1.8", Speed - Read: 520MB/s, Speed - Write: 350MB/s.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APS18AFA256G-6BTM1GL APS18AFA256G-6BTM1GL Виробник : Apacer Memory America SM210-18_APS18AXAxxxG-6XTM1GXX_Spec_rev1.6.pdf Description: SSD 256GB 1.8" MLC SATAIII-5V
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 78.50mm x 54.00mm x 5.00mm
Memory Size: 256GB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC)
Type: SATA III
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 3.3V, 5V
Current - Max: 530mA
Form Factor: 1.8"