APS25A77032G-3BTW
APS25A77032G-3BTW Apacer Memory America
APS25AXXxxxx-XTX.pdf
Виробник: Apacer Memory America
Description: SSD 32GB 2.5" SLC SATA III 5V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Solid State Drives - SSD SFD 25A SATA FLASH DRIVE SLC 32GB ET.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APS25A77032G-3BTW APS25A77032G-3BTW Виробник : Apacer SFD25A-779467.pdf Solid State Drives - SSD SFD 25A SATA FLASH DRIVE SLC 32GB ET