APS25A77064G-3BT
APS25A77064G-3BT Apacer Memory America
2015010909192179.pdf
Виробник: Apacer Memory America
Description: SSD 64GB 2.5" SLC SATA III 5V
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Solid State Drives - SSD 64 GB - 5 V SFD 25A SATA FLASH.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APS25A77064G-3BT APS25A77064G-3BT Виробник : Apacer SFD25A-779467.pdf Solid State Drives - SSD 64 GB - 5 V SFD 25A SATA FLASH