APS25AB7032G-BTW
APS25AB7032G-BTW Apacer Memory America
2015010909192179.pdf
Виробник: Apacer Memory America
Description: SSD 32GB 2.5" SLC SATA III 5V
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Solid State Drives - SSD 2.5" SSD ET SFD 25A 32GB ET.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APS25AB7032G-BTW APS25AB7032G-BTW Виробник : Apacer SFD25A-779467.pdf Solid State Drives - SSD 2.5" SSD ET SFD 25A 32GB ET