APS25AB7128G-BTW Apacer Memory America
2015010909192179.pdf
Виробник: Apacer Memory America
Description: SSD 128GB 2.5" SLC SATA III 5V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Solid State Drives - SSD 2.5" SSD ET SFD 25A 128GB ET.
Інші пропозиції APS25AB7128G-BTW
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APS25AB7128G-BTW APS25AB7128G-BTW Виробник : Apacer SFD25A-779467.pdf Solid State Drives - SSD 2.5" SSD ET SFD 25A 128GB ET