APS25ABB064G-BT
APS25ABB064G-BT Apacer Memory America
APS25AXXxxxx-XTX.pdf
Виробник: Apacer Memory America
Description: SSD 64GB 2.5" SLC SATA III 5V
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 100.0mm x 69.84mm x 9.30mm
Memory Size: 64GB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (SLC)
Type: SATA III
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 5V
Current - Max: 275mA (Typ)
Form Factor: 2.5"
Speed - Read: 160MB/s
Speed - Write: 150MB/s
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SSD 64GB 2.5" SLC SATA III 5V, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 100.0mm x 69.84mm x 9.30mm, Memory Size: 64GB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (SLC), Type: SATA III, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 5V, Current - Max: 275mA (Typ), Form Factor: 2.5", Speed - Read: 160MB/s, Speed - Write: 150MB/s, Part Status: Obsolete.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APS25ABB064G-BT APS25ABB064G-BT Виробник : Apacer SFD25A-779467.pdf Solid State Drives - SSD 2.5" SSD SFD 25A 64GB