APS25ABB128G-BT Apacer Memory America
2015010909192179.pdf
Виробник: Apacer Memory America
Description: SSD 128GB 2.5" SLC SATA III 5V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Solid State Drives - SSD 2.5" SSD SFD 25A 128GB.
Інші пропозиції APS25ABB128G-BT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APS25ABB128G-BT APS25ABB128G-BT Виробник : Apacer SFD25A-779467.pdf Solid State Drives - SSD 2.5" SSD SFD 25A 128GB