APS25AF7016G-4BTWT Apacer Memory America
SS210-25_APS25AXXxxxG-XXTXT_Spec_rev1%206.pdf
Виробник: Apacer Memory America
Description: 2.5" SATA3 SSD 7MM HOUSING SLC 1
Написати відгук
Solid State Drives - SSD 16 GB - 5 V 2.5in SSD SLC 16GB.
Інші пропозиції APS25AF7016G-4BTWT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APS25AF7016G-4BTWT APS25AF7016G-4BTWT Виробник : Apacer SS210-25_APS25AXXxxxG-XXTXT_Spec_rev1_6-1315143.pdf Solid State Drives - SSD 16 GB - 5 V 2.5in SSD SLC 16GB