APS25AF7032G-4BTT Apacer Memory America
SS210-25_APS25AXXxxxG-XXTXT_Spec_rev1%206.pdf
Виробник: Apacer Memory America
Description: 2.5" SATA3 SSD 7MM HOUSING SLC S
Написати відгук
Solid State Drives - SSD 32 GB - 5 V 2.5in SSD SLC 32GB.
Інші пропозиції APS25AF7032G-4BTT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APS25AF7032G-4BTT APS25AF7032G-4BTT Виробник : Apacer SS210-25_APS25AXXxxxG-XXTXT_Spec_rev1_6-1315143.pdf Solid State Drives - SSD 32 GB - 5 V 2.5in SSD SLC 32GB