Продукція > APACER > APS25AF7032G-4BTWT
APS25AF7032G-4BTWT
APS25AF7032G-4BTWT Apacer
SS210_25_APS25AXXxxxG_XXTXT_Spec_rev1_6-3475239.pdf
Виробник: Apacer
Solid State Drives - SSD 2.5" SATA3 SSD 7mm Housing SLC 32GB Extended Temp /Replacement: APS25AF7032G-7BTWT
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APS25AF7032G-4BTWT Виробник : Apacer Memory America SS210-25_APS25AXXxxxG-XXTXT_Spec_rev1%206.pdf Description: 2.5" SATA3 SSD 7MM HOUSING SLC 3