APS25AFB008G-6BTT
APS25AFB008G-6BTT Apacer Memory America
SS210-25_APS25AFXxxxG-6XTXT_Spec_v2.6.pdf
Виробник: Apacer Memory America
Description: SSD 8GB 2.5" SLC SATA III 5V
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 100.00mm x 69.84mm x 9.30mm
Memory Size: 8GB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (SLC)
Type: SATA III
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 5V
Current - Max: 275mA
Form Factor: 2.5"
Speed - Read: 135MB/s
Speed - Write: 105MB/s
Написати відгук
Description: SSD 8GB 2.5" SLC SATA III 5V, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 100.00mm x 69.84mm x 9.30mm, Memory Size: 8GB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (SLC), Type: SATA III, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 5V, Current - Max: 275mA, Form Factor: 2.5", Speed - Read: 135MB/s, Speed - Write: 105MB/s.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APS25AFB008G-6BTT APS25AFB008G-6BTT Виробник : Apacer SS210_25_APS25AFXxxxG_6XTXT_Spec_v2_6-3043803.pdf Solid State Drives - SSD 2.5" SATA3 SSD SS210-25 9.5mm Metal Housing SLC 8GB