Продукція > APACER MEMORY AMERICA > APS25AFB064G-6DTM1GT
APS25AFB064G-6DTM1GT
APS25AFB064G-6DTM1GT Apacer Memory America
SU210-25_APS25AFXxxxG-6DTM1GXT_Spec_v1.8.pdf
Виробник: Apacer Memory America
Description: SSD 64GB 2.5" MLC SATA III 5V
Написати відгук
Solid State Drives - SSD 2.5" SATA SSD SU210-25 9.5mm Metal Housing SLC-LITE 64GB.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APS25AFB064G-6DTM1GT APS25AFB064G-6DTM1GT Виробник : Apacer SU210_25_APS25AFXxxxG_6DTM1GXT_Spec_v1_8-3043378.pdf Solid State Drives - SSD 2.5" SATA SSD SU210-25 9.5mm Metal Housing SLC-LITE 64GB