Продукція > APACER MEMORY AMERICA > APS25AFB128G-5BTM1GT
APS25AFB128G-5BTM1GT Apacer Memory America
Виробник: Apacer Memory America
Description: SSD 128GB 2.5" MLC SATA III 5V
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 100.00mm x 69.84mm x 9.30mm
Memory Size: 128GB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC)
Type: SATA III
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 5V
Current - Max: 510mA
Form Factor: 2.5"
Speed - Read: 530MB/s
Speed - Write: 445MB/s
Написати відгук
Description: SSD 128GB 2.5" MLC SATA III 5V, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 100.00mm x 69.84mm x 9.30mm, Memory Size: 128GB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC), Type: SATA III, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 5V, Current - Max: 510mA, Form Factor: 2.5", Speed - Read: 530MB/s, Speed - Write: 445MB/s.