APS25H12128G-HTM1W
APS25H12128G-HTM1W Apacer Memory America
APS25H12zzzG-xTM1(W).pdf
Виробник: Apacer Memory America
Description: SSD 128GB 2.5" MLC SATA III 5V
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 100.10mm x 69.85mm x 7.00mm
Memory Size: 128GB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC)
Type: SATA III
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Current - Max: 315mA (Typ)
Form Factor: 2.5"
Speed - Read: 430MB/s
Speed - Write: 170MB/s
Part Status: Active
Написати відгук
Description: SSD 128GB 2.5" MLC SATA III 5V, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 100.10mm x 69.85mm x 7.00mm, Memory Size: 128GB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC), Type: SATA III, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Current - Max: 315mA (Typ), Form Factor: 2.5", Speed - Read: 430MB/s, Speed - Write: 170MB/s, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APS25H12128G-HTM1W APS25H12128G-HTM1W Виробник : Apacer SFD25H1-M_15nm-948200.pdf Solid State Drives - SSD 2.5" SSD MLC 128GB Ext Temp High Speed