Продукція > MICROSEMI > APT10045JFLL
APT10045JFLL Microsemi
6548-apt10045jfll-datasheet
Виробник: Microsemi
Discrete Semiconductor Modules Power FREDFET - MOS7
на замовлення 13 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MOSFET N-CH 1000V 21A ISOTOP, Packaging: Tube, Package / Case: SOT-227-4, miniBLOC, Mounting Type: Chassis Mount, Technology: MOSFET (Metal Oxide), FET Type: N-Channel, Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 21A (Tc), Rds On (Max) @ Id, Vgs: 460mOhm @ 11.5A, 10V, Vgs(th) (Max) @ Id: 5V @ 2.5mA, Supplier Device Package: ISOTOP®, Drain to Source Voltage (Vdss): 1000 V, Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 154 nC @ 10 V, Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 4350 pF @ 25 V.
Інші пропозиції APT10045JFLL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APT10045JFLL APT10045JFLL Виробник : Microchip Technology 6548-apt10045jfll-datasheet Description: MOSFET N-CH 1000V 21A ISOTOP
Packaging: Tube
Package / Case: SOT-227-4, miniBLOC
Mounting Type: Chassis Mount
Technology: MOSFET (Metal Oxide)
FET Type: N-Channel
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 21A (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs: 460mOhm @ 11.5A, 10V
Vgs(th) (Max) @ Id: 5V @ 2.5mA
Supplier Device Package: ISOTOP®
Drain to Source Voltage (Vdss): 1000 V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 154 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 4350 pF @ 25 V