APT10090SLLG
APT10090SLLG Microchip Technology
APT10090B_SLL_D.pdf
Виробник: Microchip Technology
Description: MOSFET N-CH 1000V 12A D3PAK
Packaging: Tube
Package / Case: TO-268-3, D3PAK (2 Leads + Tab), TO-268AA
Mounting Type: Surface Mount
Technology: MOSFET (Metal Oxide)
FET Type: N-Channel
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 12A (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs: 900mOhm @ 6A, 10V
Vgs(th) (Max) @ Id: 5V @ 1mA
Supplier Device Package: D3Pak
Drain to Source Voltage (Vdss): 1000 V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 71 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 1969 pF @ 25 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MOSFET N-CH 1000V 12A D3PAK, Packaging: Tube, Package / Case: TO-268-3, D3PAK (2 Leads + Tab), TO-268AA, Mounting Type: Surface Mount, Technology: MOSFET (Metal Oxide), FET Type: N-Channel, Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 12A (Tc), Rds On (Max) @ Id, Vgs: 900mOhm @ 6A, 10V, Vgs(th) (Max) @ Id: 5V @ 1mA, Supplier Device Package: D3Pak, Drain to Source Voltage (Vdss): 1000 V, Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 71 nC @ 10 V, Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 1969 pF @ 25 V.
Інші пропозиції APT10090SLLG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APT10090SLLG APT10090SLLG Виробник : Microchip Technology ARF461A_B_G__D-3444982.pdf MOSFETs MOSFET MOS7 1000 V 90 Ohm TO-268