APT100D60BG
APT100D60BG Microchip Technology
APT100D60BG_A.pdf
Виробник: Microchip Technology
Description: DIODE STANDARD 600V 100A TO247
Packaging: Bulk
Package / Case: TO-247-2
Mounting Type: Through Hole
Speed: Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Technology: Standard
Current - Average Rectified (Io): 100A
Supplier Device Package: TO-247
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 2 V @ 100 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 250 µA @ 600 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE STANDARD 600V 100A TO247, Packaging: Bulk, Package / Case: TO-247-2, Mounting Type: Through Hole, Speed: Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io), Technology: Standard, Current - Average Rectified (Io): 100A, Supplier Device Package: TO-247, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 600 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 2 V @ 100 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 250 µA @ 600 V.
Інші пропозиції APT100D60BG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APT100D60BG Виробник : Microchip Technology APT15D60B_G__H-3444991.pdf Rectifiers FRED D 1000 V 60 A TO-247