Продукція > MICROSEMI > APT100GF60JU3
APT100GF60JU3
APT100GF60JU3 Microsemi
59872
Виробник: Microsemi
IGBT Modules Power Module - IGBT
на замовлення 17 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IGBT MOD 600V 120A 416W SOT-227, Packaging: Bulk, Package / Case: ISOTOP, Mounting Type: Chassis Mount, Input: Standard, Configuration: Single, Vce(on) (Max) @ Vge, Ic: 2.5V @ 15V, 100A, NTC Thermistor: No, Supplier Device Package: SOT-227, IGBT Type: NPT, Current - Collector (Ic) (Max): 120 A, Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 600 V, Power - Max: 416 W, Current - Collector Cutoff (Max): 100 µA, Input Capacitance (Cies) @ Vce: 4.3 nF @ 25 V.
Інші пропозиції APT100GF60JU3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APT100GF60JU3 APT100GF60JU3.pdf
APT100GF60JU3 APT100GF60JU3 Виробник : Microchip Technology APT100GF60JU3.pdf Description: IGBT MOD 600V 120A 416W SOT-227
Packaging: Bulk
Package / Case: ISOTOP
Mounting Type: Chassis Mount
Input: Standard
Configuration: Single
Vce(on) (Max) @ Vge, Ic: 2.5V @ 15V, 100A
NTC Thermistor: No
Supplier Device Package: SOT-227
IGBT Type: NPT
Current - Collector (Ic) (Max): 120 A
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 600 V
Power - Max: 416 W
Current - Collector Cutoff (Max): 100 µA
Input Capacitance (Cies) @ Vce: 4.3 nF @ 25 V