APT100S20LCTG
APT100S20LCTG Microchip Technology
APT100S20LCT(G)_D.pdf
Виробник: Microchip Technology
Description: DIODE ARR SCHOTT 200V 120A TO264
Packaging: Tube
Package / Case: TO-264-3, TO-264AA
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 70 ns
Technology: Schottky
Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 120A
Supplier Device Package: TO-264 [L]
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 950 mV @ 100 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 2 mA @ 200 V
на замовлення 49 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ARR SCHOTT 200V 120A TO264, Packaging: Tube, Package / Case: TO-264-3, TO-264AA, Mounting Type: Through Hole, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 70 ns, Technology: Schottky, Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 120A, Supplier Device Package: TO-264 [L], Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 200 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 950 mV @ 100 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 2 mA @ 200 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APT100S20LCTG APT100S20LCTG Виробник : Microchip Technology APT100S20LCT(G)_D.pdf Schottky Diodes & Rectifiers SCHOTTKY Center Tap Rectifier 200 V 100 A TO-264