APT10M09LVFRG
APT10M09LVFRG Microchip Technology
apt10m09%28b2%2Cl%29vfr.pdf
Виробник: Microchip Technology
Description: MOSFET N-CH 100V 100A TO264
Packaging: Tube
Package / Case: TO-264-3, TO-264AA
Mounting Type: Through Hole
Technology: MOSFET (Metal Oxide)
FET Type: N-Channel
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 100A (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs: 9mOhm @ 50A, 10V
Vgs(th) (Max) @ Id: 4V @ 2.5mA
Supplier Device Package: TO-264 [L]
Drain to Source Voltage (Vdss): 100 V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 350 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 9875 pF @ 25 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MOSFET N-CH 100V 100A TO264, Packaging: Tube, Package / Case: TO-264-3, TO-264AA, Mounting Type: Through Hole, Technology: MOSFET (Metal Oxide), FET Type: N-Channel, Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 100A (Tc), Rds On (Max) @ Id, Vgs: 9mOhm @ 50A, 10V, Vgs(th) (Max) @ Id: 4V @ 2.5mA, Supplier Device Package: TO-264 [L], Drain to Source Voltage (Vdss): 100 V, Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 350 nC @ 10 V, Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 9875 pF @ 25 V.
Інші пропозиції APT10M09LVFRG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APT10M09LVFRG Виробник : Microchip Technology APT10M07JVFR_A-3444461.pdf MOSFETs FREDFET MOS5 100 V 9 mOhm TO-264