APT15D60BCAG
APT15D60BCAG Microchip Technology
5754-apt15d60bcag-datasheet
Виробник: Microchip Technology
Description: DIODE ARRAY GP 600V 14A TO247
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції APT15D60BCAG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APT15D60BCAG APT15D60BCAG Виробник : Microchip Technology APT15D60B_G__H-3444991.pdf Rectifiers FRED D 600 V 15 A TO-247