Продукція > KYOCERA AVX > APV0606121M010R
APV0606121M010R
APV0606121M010R KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors 10V 120uF 2000Hours ESR=27mOhms 20%
на замовлення 958 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD Polymer Capacitors, Description: Capacitor: polymer; H: 6mm; 120uF; 10VDC; 2.8A; SMD; ESR: 27mΩ; APV, Manufacturer series: APV, Mounting: SMD, Body dimensions: Ø6.3x6mm, Operating temperature: -55...105°C, Capacitance: 120µF, Height: 6mm, Diameter: 6.3mm, ESR value: 27mΩ, Roll diameter max.: 380mm, Operating current: 2.8A, Operating voltage: 10V DC, Tolerance: ±20%, Type of capacitor: polymer.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APV0606121M010R APV0606121M010R Виробник : KYOCERA AVX APV.pdf Category: SMD Polymer Capacitors
Description: Capacitor: polymer; H: 6mm; 120uF; 10VDC; 2.8A; SMD; ESR: 27mΩ; APV
Manufacturer series: APV
Mounting: SMD
Body dimensions: Ø6.3x6mm
Operating temperature: -55...105°C
Capacitance: 120µF
Height: 6mm
Diameter: 6.3mm
ESR value: 27mΩ
Roll diameter max.: 380mm
Operating current: 2.8A
Operating voltage: 10V DC
Tolerance: ±20%