Продукція > KYOCERA AVX > APV0606331M006R
APV0606331M006R
APV0606331M006R Kyocera AVX
Виробник: Kyocera AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors 6.3V 330uF 2000Hours ESR=18mOhms 20%
на замовлення 847 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD Polymer Capacitors, Description: Capacitor: polymer; H: 6mm; 330uF; 6.3VDC; 3.2A; SMD; ESR: 18mΩ; APV, Manufacturer series: APV, Mounting: SMD, Body dimensions: Ø6.3x6mm, Operating temperature: -55...105°C, Capacitance: 330µF, Height: 6mm, Diameter: 6.3mm, ESR value: 18mΩ, Roll diameter max.: 380mm, Operating current: 3.2A, Operating voltage: 6.3V DC, Tolerance: ±20%, Type of capacitor: polymer.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APV0606331M006R APV0606331M006R Виробник : KYOCERA AVX APV.pdf Category: SMD Polymer Capacitors
Description: Capacitor: polymer; H: 6mm; 330uF; 6.3VDC; 3.2A; SMD; ESR: 18mΩ; APV
Manufacturer series: APV
Mounting: SMD
Body dimensions: Ø6.3x6mm
Operating temperature: -55...105°C
Capacitance: 330µF
Height: 6mm
Diameter: 6.3mm
ESR value: 18mΩ
Roll diameter max.: 380mm
Operating current: 3.2A
Operating voltage: 6.3V DC
Tolerance: ±20%