Продукція > KYOCERA AVX > APV0606391M002R
APV0606391M002R
APV0606391M002R KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors 2.5V 390uF 2000Hours ESR=18mOhms 20%
на замовлення 960 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD Polymer Capacitors, Description: Capacitor: polymer; H: 6mm; 390uF; 2.5VDC; 2.9A; SMD; ESR: 18mΩ; APV, Manufacturer series: APV, Mounting: SMD, Body dimensions: Ø6.3x6mm, Operating temperature: -55...105°C, Capacitance: 390µF, Height: 6mm, Diameter: 6.3mm, ESR value: 18mΩ, Roll diameter max.: 380mm, Operating current: 2.9A, Operating voltage: 2.5V DC, Tolerance: ±20%, Type of capacitor: polymer.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APV0606391M002R APV0606391M002R Виробник : KYOCERA AVX Components apvseries.pdf Cap Aluminum Polymer 390uF 2.5VDC 20%( 6.3 X 6mm) SMD 0.018 Ohm 2.9A 2000h 105°C T/R
товару немає в наявності
APV0606391M002R APV0606391M002R Виробник : KYOCERA AVX APV.pdf Category: SMD Polymer Capacitors
Description: Capacitor: polymer; H: 6mm; 390uF; 2.5VDC; 2.9A; SMD; ESR: 18mΩ; APV
Manufacturer series: APV
Mounting: SMD
Body dimensions: Ø6.3x6mm
Operating temperature: -55...105°C
Capacitance: 390µF
Height: 6mm
Diameter: 6.3mm
ESR value: 18mΩ
Roll diameter max.: 380mm
Operating current: 2.9A
Operating voltage: 2.5V DC
Tolerance: ±20%