Продукція > KYOCERA AVX > APV0606470M016R
APV0606470M016R
APV0606470M016R KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors 16V 47uF 2000Hrs 20% ESR=36mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD Polymer Capacitors, Description: Capacitor: polymer; H: 6mm; 47uF; 16VDC; 1.7A; SMD; ESR: 36mΩ; APV, Manufacturer series: APV, Mounting: SMD, Body dimensions: Ø6.3x6mm, Operating temperature: -55...105°C, Capacitance: 47µF, Height: 6mm, Diameter: 6.3mm, ESR value: 36mΩ, Roll diameter max.: 380mm, Operating current: 1.7A, Operating voltage: 16V DC, Tolerance: ±20%, Type of capacitor: polymer.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APV0606470M016R APV0606470M016R Виробник : KYOCERA AVX APV.pdf Category: SMD Polymer Capacitors
Description: Capacitor: polymer; H: 6mm; 47uF; 16VDC; 1.7A; SMD; ESR: 36mΩ; APV
Manufacturer series: APV
Mounting: SMD
Body dimensions: Ø6.3x6mm
Operating temperature: -55...105°C
Capacitance: 47µF
Height: 6mm
Diameter: 6.3mm
ESR value: 36mΩ
Roll diameter max.: 380mm
Operating current: 1.7A
Operating voltage: 16V DC
Tolerance: ±20%