Продукція > KYOCERA AVX > APV0606680M010R
APV0606680M010R
APV0606680M010R KYOCERA AVX
apv_series-2933532.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors 10V 68uF 2000Hrs 20% ESR=45mOhms
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук