Продукція > KYOCERA AVX > APV0606680M025R
APV0606680M025R
APV0606680M025R Kyocera AVX
apv_series-2933532.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors 25V 68uF 2000Hrs 20% ESR=45mOhms
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук