Продукція > KYOCERA AVX > APV0609101M025R
APV0609101M025R
APV0609101M025R KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors 25V 100uF 2000Hours ESR=45mOhms 20%
на замовлення 570 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук