Продукція > KYOCERA AVX > APV0609151M016R
APV0609151M016R
APV0609151M016R KYOCERA AVX
apv_series-2933532.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors 16V 150uF 2000Hours ESR=22mOhms 20%
на замовлення 800 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук