Продукція > KYOCERA AVX > APV0609151M025R
APV0609151M025R
APV0609151M025R KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors 25V 150uF 2000Hours ESR=27mOhms 20%
на замовлення 715 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук