Продукція > KYOCERA AVX > APV0609181M016R
APV0609181M016R
APV0609181M016R KYOCERA AVX
apv_series-2933532.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors 16V 180uF 2000Hours ESR=22mOhms 20%
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук