Продукція > KYOCERA AVX > APV0609271M016R
APV0609271M016R
APV0609271M016R KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors 16V 270uF 2000Hours ESR=22mOhms 20%
на замовлення 483 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD Polymer Capacitors, Description: Capacitor: polymer; H: 9.3mm; 270uF; 16VDC; 2.7A; SMD; ESR: 22mΩ; APV, Type of capacitor: polymer, Mounting: SMD, Capacitance: 270µF, Operating voltage: 16V DC, Body dimensions: Ø6.3x9.3mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -55...105°C, Manufacturer series: APV, Height: 9.3mm, Diameter: 6.3mm, Roll diameter max.: 380mm, ESR value: 22mΩ, Operating current: 2.7A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APV0609271M016R APV0609271M016R Виробник : KYOCERA AVX APV.pdf Category: SMD Polymer Capacitors
Description: Capacitor: polymer; H: 9.3mm; 270uF; 16VDC; 2.7A; SMD; ESR: 22mΩ; APV
Type of capacitor: polymer
Mounting: SMD
Capacitance: 270µF
Operating voltage: 16V DC
Body dimensions: Ø6.3x9.3mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -55...105°C
Manufacturer series: APV
Height: 9.3mm
Diameter: 6.3mm
Roll diameter max.: 380mm
ESR value: 22mΩ
Operating current: 2.7A