Продукція > KYOCERA AVX > APV0609331M016R
APV0609331M016R
APV0609331M016R KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors 16V 330uF 2000Hours ESR=22mOhms 20%
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук