Продукція > KYOCERA AVX > APV0609470M025R
APV0609470M025R
APV0609470M025R Kyocera AVX
Виробник: Kyocera AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors 25V 47uF 2000Hrs 20% ESR=31mOhms
на замовлення 1150 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук