Продукція > KYOCERA AVX > APV0609471M006R
APV0609471M006R
APV0609471M006R KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors 6.3V 470uF 2000Hours ESR=13mOhms 20%
на замовлення 734 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук