Продукція > KYOCERA AVX > APV0609561M006R
APV0609561M006R
APV0609561M006R Kyocera AVX
apv_series-2933532.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors 6.3V 560uF 2000Hours ESR=13mOhms 20%
на замовлення 3990 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук