APV0809271M016R
APV0809271M016R KYOCERA AVX Components
apvseries.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Aluminum Polymer 270uF 16VDC 20%( 8 X 9.5mm) SMD 0.022 Ohm 2.9A 2000h 105°C T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD Polymer Capacitors, Description: Capacitor: polymer; H: 9.5mm; 270uF; 16VDC; 2.9A; SMD; ESR: 22mΩ; APV, Type of capacitor: polymer, Mounting: SMD, Capacitance: 270µF, Operating voltage: 16V DC, Body dimensions: Ø8x9.5mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -55...105°C, Manufacturer series: APV, Height: 9.5mm, Diameter: 8mm, Roll diameter max.: 380mm, ESR value: 22mΩ, Operating current: 2.9A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APV0809271M016R APV0809271M016R Виробник : Kyocera AVX Aluminium Organic Polymer Capacitors 16V 270uF 2000Hours ESR=22mOhms 20%
товару немає в наявності
APV0809271M016R APV0809271M016R Виробник : KYOCERA AVX APV.pdf Category: SMD Polymer Capacitors
Description: Capacitor: polymer; H: 9.5mm; 270uF; 16VDC; 2.9A; SMD; ESR: 22mΩ; APV
Type of capacitor: polymer
Mounting: SMD
Capacitance: 270µF
Operating voltage: 16V DC
Body dimensions: Ø8x9.5mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -55...105°C
Manufacturer series: APV
Height: 9.5mm
Diameter: 8mm
Roll diameter max.: 380mm
ESR value: 22mΩ
Operating current: 2.9A