APV0811221M025R
APV0811221M025R KYOCERA AVX Components
apvseries.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Aluminum Polymer 220uF 25VDC 20%( 8 X 11.5mm) SMD 0.027 Ohm 2.7A 2000h 105°C T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APV0811221M025R APV0811221M025R Виробник : Kyocera AVX Aluminium Organic Polymer Capacitors 25V 220uF 2000Hours ESR=27mOhms 20%