Продукція > KYOCERA AVX > APV0811471M025R
APV0811471M025R
APV0811471M025R KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors 25V 470uF 2000Hours ESR=27mOhms 20%
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Cap Aluminum Polymer 470uF 25VDC 20%( 8 X 11.5mm) SMD 0.027 Ohm 2.9A 2000h 105°C T/R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APV0811471M025R APV0811471M025R Виробник : KYOCERA AVX Components apvseries.pdf Cap Aluminum Polymer 470uF 25VDC 20%( 8 X 11.5mm) SMD 0.027 Ohm 2.9A 2000h 105°C T/R