Продукція > KYOCERA AVX > APV1012471M025R
APV1012471M025R
APV1012471M025R KYOCERA AVX
apv_series-2933532.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors 25V 470uF 2000Hours ESR=19mOhms 20%
на замовлення 476 шт:
Написати відгук
Cap Aluminum Polymer 470uF 25VDC 20%( 10 X 12.5mm) SMD 0.019 Ohm 3200mA 2000h 105°C T/R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APV1012471M025R Виробник : KYOCERA AVX Components apv-series.pdf Cap Aluminum Polymer 470uF 25VDC 20%( 10 X 12.5mm) SMD 0.019 Ohm 3200mA 2000h 105°C T/R