APV500-MA
APV500-MA Altran Magnetics, LLC
APV500_DataSheet_19May2024%20%283%29.pdf
Виробник: Altran Magnetics, LLC
Description: 500A, 12-24V PWM COIL, NO AUX CO
Packaging: Box
Features: Auxiliary Contacts
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 12 ~ 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Stud
Contact Form: SPST-NO (DM) (1 Form X)
Contact Rating (Current): 500 A
Switching Voltage: 900VDC - Max
Must Release Voltage: 6 VDC
Must Operate Voltage: 9 VDC
на замовлення 23 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 500A, 12-24V PWM COIL, NO AUX CO, Packaging: Box, Features: Auxiliary Contacts, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 12 ~ 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Stud, Contact Form: SPST-NO (DM) (1 Form X), Contact Rating (Current): 500 A, Switching Voltage: 900VDC - Max, Must Release Voltage: 6 VDC, Must Operate Voltage: 9 VDC.