Продукція > KYOCERA AVX > APZ0604101M016R
APZ0604101M016R
APZ0604101M016R KYOCERA AVX
apz_series-2933544.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors 16V 100uF 2000Hours ESR=50mOhms 20%
на замовлення 1112 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук