Продукція > KYOCERA AVX > APZ0604121M016R
APZ0604121M016R
APZ0604121M016R Kyocera AVX
apz_series-2933544.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors 16V 120uF 2000Hours ESR=50mOhms 20%
на замовлення 1138 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук