Продукція > KYOCERA AVX > APZ0604221M006R
APZ0604221M006R
APZ0604221M006R KYOCERA AVX
apz_series-2933544.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors 6.3V 220uF 2000Hours ESR=20mOhms 20%
на замовлення 1126 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук