Продукція > KYOCERA AVX > APZ0604331M002R
APZ0604331M002R
APZ0604331M002R KYOCERA AVX
apz_series-2933544.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors 2.5V 330uF 2000Hours ESR=20mOhms 20%
на замовлення 1190 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук