Продукція > KYOCERA AVX > APZ0604470M016R
APZ0604470M016R
APZ0604470M016R KYOCERA AVX
apz_series-2933544.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors 16V 47uF 2000Hrs 20% ESR=50mOhms
на замовлення 1195 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук