Продукція > KYOCERA AVX > APZ0604470M025R
APZ0604470M025R
APZ0604470M025R Kyocera AVX
apz_series-2933544.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors 25V 47uF 2000Hrs 20% ESR=100mOhms
на замовлення 1190 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук