Продукція > KYOCERA AVX > APZ0606101M016R
APZ0606101M016R
APZ0606101M016R KYOCERA AVX
apz_series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors 16V 100uF 2000Hours ESR=30mOhms 20%
на замовлення 9604 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук